MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA
z życia naszej parafii?

POKAŻ JE W GALERII
SZCZEGÓŁY >>>

1) Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2) Trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

W tym tygodniu:

- w środę Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

- we czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja w intencji dzieci nienarodzonych.

- w piątek wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezb.

- w następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3) Dzisiaj o godz. 1200 w naszej parafii rocznica I Komunii św. dzieci.

4) Także dzisiaj o godz. 1315 w naszym kinie w Suwałkach można (było) obejrzeć niezwykły film – NIEBO NIE MOŻE CZEKAĆ. HISTORIA CARLA ACUTISA.

5) Próby dzieci przed I Komunią św. w tym tygodniu:

- 23 maja (wtorek) godz. 1845  dzieci ze SP. nr. 2.

- 24 maja (środa) godz. 1845 dzieci ze SP Nr 6 i 9;

6) W najbliższy piątek przypada „Dzień Matki”. Z tej racji wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia: zdrowia, radości i miłości ze strony dzieci. Za zmarłe mamy prosimy dobrego Boga o radość nieba.

7) 27 maja od godz. 1530 Szymon Klimaszewski serdecznie zaprasza do Krasnopola na dzień skupienia Wspólnot Przyjaciele Maryi i osób, które zawierzały NMP. Jest to też spotkanie otwarte dla wszystkich. Gościem specjalnym będzie ks. Krzysztof Czapla Dyrektor Centrum Fatimskiego z Zakopanego. Kto może zabiera ze sobą świece. Zakończenie spotkania o godz. 2015, po nim dla chętnych ognisko.

8) Zapraszamy na majowy Wieczór z Jezusem, który odbędzie się w najbliższą sobotę 27 maja w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie Mszą św. o 1800, następnie Adoracja z modlitwą o Dary Ducha Świętego.

9) 28 maja zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Studzienicznej  na odpust Zesłania Ducha Świętego, zbiórka przy parafii Kazimierza Królewicza o 740; wyjazd o godz. 800 - więcej informacji na plakacie .

10) Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II w Suwałkach prowadzi nabór na nowy rok szkolny 2023/24 do VI Liceum Ogólnokształcącego o profilu pedagogicznym i do Technikum w zawodzie technik organizacji turystyki. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Szkoły.

11) Rodzina Radia Maryja organizuje wyjazd na 32 Pielgrzymkę RM na Jasną Górę w dniach 8-9 lipca br. (sobota - niedziela). Koszt 250 zł. w tym nocleg, przejazd i ubezpieczenie. Wyjazd w sobotę o 500. Zapisy u p. Wandy lub p. Jadwigi (informacja w gablocie).

12) Wszystkim parafianom i gościom, życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.