Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Spotkania:
czwartek g.19:00
Kontakt:
Ks. Jacek Łukaszewicz
👇👇👇
"KSM pod różnymi względami daje mi różne rzeczy takie jak umiejętność zdobywania prawdziwych przyjaciół czy życzliwych znajomych, wiele wspaniałych wspomnień a także duchowy spokój.
Może na początku nie było wszystko tak oczywiste i łatwe w dostrzeganiu tego szczęścia i okazji jakiej zesłał mi Bóg ale po pewnym czasie, a szczególnie trudnym czasie zobaczyłam co naprawdę daje mi siłę oraz motywację abym się nie poddała i szła dalej.
Wielu rzeczy nie rozumiałam, nie widziałam i nie czułam ale wiedziałam, że ta ścieżka, ścieżka wiary jest dobra i powinnam rozwijać się dalej.
Z biegiem czasu poznałam wspaniałych ludzi, przyjaciółkę gdzie relacja jest związana z Bogiem. Mogę śmiało powiedzieć, że pomimo bardzo trudnego okresu dalej ta przyjaźń trwa a czasem tylko modlitwa wystarczyła aby znów razem rozmawiać.
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży to dla mnie miejsce zdobywania wiedzy, bo niby każdy ma Biblię, ale najlepiej ją zgłębiać wśród ludzi o otwartych sercach i przy śmiałej rozmowie.
Doświadczyłam różnych sytuacji w KSM przykrych i wesołych, związanymi z brakiem nowych kandydatów, braku chęci czy porozumienia.
Z przyjściem nowej nadziei, nowego podejścia nowej osoby która ma największy wpływ coś ruszyło a to był ks. Radosław Orchowski.
Cieszę się całym sercem, że to właśnie ja byłam w tej wspólnocie i że mogłam zobaczyć ludzi i ich wiarę, zaangażowanie i radość pojawiający się na spotkaniach."
✅Zapraszamy na spotkania. Piątki, godz. 19.00, salka za kościołem św. Aleksandra w Suwałkach. 😉