MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA
z życia naszej parafii?

POKAŻ JE W GALERII
SZCZEGÓŁY >>>

Ogłoszenia duszpasterskie - 9 czerwca 2024 r.

(X Niedziela Zwykła)

W tym tygodniu:

- we wtorek św. Barnaby, Apostoła

- w czwartek - wspomnienie św. Antoniego z Padwy. W naszej parafii przypada odpust ku czci tego wielkiego Świętego. Główna Msza św. odpustowa połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła, będzie celebrowana o godz. 1800. Przewodniczyć jej będzie tegoroczny neoprezbiter, ks. mgr Artur Tomkiewicz. Jest to także dzień imienin naszego księdza proboszcza.

- w piątek - wspomnienie bł. Michała Kozala, b, m

1) Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1200 dzieci z naszej parafii przeżywać będą rocznicę I Komunii św.

2) Także dzisiaj przypada 21 rocznica ingresu J.E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego do katedry w Ełku (2003)

3) 14 czerwca (piątek) Mszą św. o godz. 1600 rozpocznie się 24 godzinne rozważanie Męki Pańskiej według sługi  Bożej Luizy Piccarety połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Zakończenie 15 czerwca o godz. 1700 także Mszą św. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.

4) Także 14 czerwca r. (piątek) o godz. 1800 w naszej parafii zapraszamy wszystkich singli na Mszę św. w intencji dobrego męża - dobrej żony. Msza jest propozycją dla wszystkich, którzy chcą znaleźć współmałżonka i łączą to z wiarą i wartościami chrześcijańskimi. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie integracyjne przy kawie w salce parafialnej.

5) 16 czerwca za tydzień na  godz. 1200  zapraszamy wszystkie dzieci kończące rok szkolny i katechetyczny na Mszę św. dziękczynną z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.

6) W następną niedzielę 16 czerwca - modlitwą i ofiarą będziemy wspierali nasze WSD w Ełku. Będzie z nami diakon Tomasz Piotrowski.

7) Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego „dnia pańskiego” i spokojnego, dobrego nowego tygodnia.