Mężczyzno, mężu, ojcze rodziny, to zaproszenie kierowane jest do Ciebie!

Jeśli chciałbyś zadbać o własną formację i uczyć się jak być dobrym i wartościowym mężczyzną, mężem, ojcem rodziny i wraz z innymi umacniać się we wspólnocie i dzielić się doświadczeniem, to zapraszamy Cię do włączenia się w grupę Bractwa św. Józefa. Grupa zawiązuje się przy parafii konkatedralnej św. Aleksandra w Suwałkach.

Chcemy zatroszczyć się o formację mężczyzn, którzy jak św. Józef chcą brać odpowiedzialność za budowanie ogniska domowego. Poprzez modlitwę, formację, rozmowy oraz świadectwo życia będzie można doświadczyć niezwykłej mocy budowania wspólnoty braterskiej osób o podobnych wartościach.

Św. Józef to potężny patron nie tylko Kościoła powszechnego, ale również małżonków i rodzin chrześcijańskich, ojców, sierot, wszystkich pracujących. Wzywany jest także jako orędownik umierających i patron dobrej śmierci. Kto się zawierza Jego opiece, zawsze otrzymuje wsparcie i pokrzepienie.

Jeśli zapoznałeś się z tym postem i po Twojej głowie kłębią się setki pytań, wątpliwości,
to zadzwoń i dopytaj +48 87 566 27 52

Pod tym telefonem również możesz dokonać zapisu do Bractwa św. Józefa, jak również bezpośrednio w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania lub w zakrystii po Mszy św. 

Serdecznie zapraszamy!